LANG

Karol Orzechowski

Adwokat

Karol Orzechowski praktykuje we wszystkich gospodarczych dziedzinach polskiego prawa, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii korporacyjnych i transakcyjnych, a także zamówień publicznych.

Jego doświadczenie obejmuje pełną gamę transakcji i aspektów korporacyjnych, zarówno w Polsce, jak i na poziomie międzynarodowym. Posiada doświadczenie w zakresie sprzedaży, fuzji i przejęć, restrukturyzacji przedsiębiorstw – w pracy zarówno na rzecz kupujących, jak i sprzedających. Ponadto Karol Orzechowski regularnie uczestniczy w sprawach z zakresu zamówień publicznych i doradza polskim oraz zagranicznym spółkom w związku z ich działalnością w Polsce.

Karol Orzechowski doradza Klientom również w transakcjach sprzedaży, nabywania oraz finansowania sprzedaży i nabywania nieruchomości, a także wynajmu powierzchni komercyjnych i biurowych. W trakcie swojej kariery wspierał wiedzą i doświadczeniem Klientów zajmujących się budową elektrowni oraz wytwarzaniem energii, państwowe i prywatne spółki z sektora energetycznego i gazowego, a także podmioty zajmujące się obrotem energią elektryczną oraz związane z wytwarzaniem energii jądrowej.

Przez wiele lat pracował w warszawskich biurach międzynarodowych kancelarii prawnych – takich, jak Hogan & Hartson oraz K&L Gates, a także był partnerem w polskiej kancelarii Pietrzyk Orzechowski Wójtowicz.

© Created by Grupa Wzór