LANG

Karol Tarniowy

Adwokat

Karol Tarniowy posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej wiodących podmiotów na rynku nieruchomości usługowych i biurowych, ze szczególnym uwzględnieniem komercyjnego i korporacyjnego aspektu ich działalności.

Zapewnia wsparcie prawne podmiotom gospodarczym występującym na rynku energii elektrycznej, reprezentując Klientów w postępowaniach przed Prezesem Urzędu Regulacji Energetyki. Jest ponadto współautorem komentarza do ustawy Prawo energetyczne, wydanego nakładem Wydawnictwa C.H. Beck.

W ramach dotychczasowej praktyki zawodowej doradzał podmiotom gospodarczym notowanym na rynku kapitałowym, w tym największej spółce na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie oraz wiodącej spółce wynajmu powierzchni biurowych w regionie CEE i SEE. Współpracował z funduszami inwestycyjnymi zaangażowanymi w rozwój rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Karol Tarniowy doświadczenie zdobywał w renomowanych warszawskich kancelariach adwokackich –  Małecki i Rychłowski, a następnie Rychłowski & Urbański. Był uczestnikiem wielu programów stypendialnych i mentoringowych m.in. Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu, Akademii Energii prowadzonej przez Fundację im. L. Pagi oraz Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, jak również programu Mentors4Starters współorganizowanego przez Forum Ekonomiczne w Davos za pośrednictwem Global Shapers Warsaw Hub.

© Created by Grupa Wzór