Jan Kaczmarczyk Adwokat +48 663 888 414 jan.kaczmarczyk@kols.pl Curriculum Vitae Wróć do praktyk

ODSZKODOWANIA
LOTNICZE

Doświadczony zespół prawników kancelarii KOLS zajmuje się również szeroko rozumianą kwestią odszkodowań lotniczych. Pomożemy Państwu w uzyskaniu odszkodowania za:

  • opóźniony lot,
  • odwołany lot,
  • odmowę wstępu na pokład,
  • opóźniony, zniszczony czy zagubiony bagaż.

Reprezentowaliśmy naszych Klientów zarówno w postępowaniach przed Urzędem Lotnictwa Cywilnego – Komisją Ochrony Praw Pasażerów, jak również przed sądami powszechnymi. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i prowadzimy ją od samego początku aż do chwili, kiedy nasz Klient uzyska odszkodowanie. Gwarantujemy niezawodne połączenie znajomości prawa i zasad działania rynku lotniczego, które zdobyliśmy w toku wieloletniej praktyki.

Z sukcesem uzyskaliśmy odszkodowania za opóźnione lub odwołane loty na trasach europejskich oraz od linii lotniczych spoza Europy dla setek Klientów z całej Polski.

Nasze postępowanie cechuje pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawy Klienta, dlatego też zanim podejmiemy się prowadzenia danej sprawy przeprowadzimy bezpłatną analizę, czy dany lot kwalifikuje się do uzyskania odszkodowania.

Nasze wynagrodzenie zależne będzie zatem od wysokości kwoty, którą wypłacą linie lotnicze.

W przypadków lotów z lub na terytorium Unii Europejskiej rekompensaty dla pasażerów przyjmują stałą wartość w zależności od długości trasy i wahają się od 250 euro do nawet 600 euro dla każdego z pasażerów.

© Created by Grupa Wzór